#

SUİT ODA

Otelimizde bulunan 11 Süit Oda; maksimum dört yetişkin ve bir çocuk konaklamasına kadar kapasite imkanı sağlamaktadır. Kırk beş metre kare olan Süit odalarımızda; bir büyük yatak ve iki tek kişilik yatak vardır. Odalarımızda uydu sistemli televizyon, telefon, kablosuz internet, kullanıcı kontrolünde multi-split klima, emanet kasası, mini bar, duş, saç kurutma makinesi, kettle çay-kahve seti, bornoz, havlu terlik, balkon ve rahat kitap okuma koltukları gibi olanaklar bulunmaktadır.

DETAYLAR

BALAYI ODASI

• GİRİŞ GÜNÜ ODAYA MEYVE SEPETİ VE ŞARAP
• YATAK SÜSLEME, ODADA BORNOZ VE TERLİK
• TÜRK TATLI TABAĞI
• TALEP EDİLEN BİR SABAH ODAYA KAHVALTI İKRAMI
• TALEP EDİLEN BİR AKŞAM A’LA CARTE RESTAURANT REZERVASYONU, MASA SÜSLEME VE YEMEK SONUNDA KALP ŞEKLİNDE ÇİKOLATALI PASTA
• SPA MERKEZİNDE ALINACAK ÇİFT MASAJINDA YÜZDE 25 İNDİRİM
• SU SPORLARI HİZMETLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM
• KUAFÖR HİZMETLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM

DETAYLAR
#

AİLE ODASI

Otelimizde bulunan 43 Aile Odası; maksimum dört yetişkin ve bir çocuk konaklamasına kadar kapasite imkanı sağlamaktadır. Otuz dokuz ila kırk beş metre kare arasında değişen ebatlardaki Aile odalarımızda; bir büyük yatak ve iki tek kişilik yatak vardır. Odalarımızda uydu sistemli televizyon, telefon, kablosuz internet, kullanıcı kontrolünde multi-split klima, emanet kasası, mini bar, duş, saç kurutma makinesi, kettle çay-kahve seti, bornoz, havlu terlik, balkon ve rahat kitap okuma koltukları gibi olanaklar bulunmaktadır.

DETAYLAR

STANDART ODA

Otelimizde bulunan 342 standart oda; bir yetişkinden, maksimum üç yetişkin ve bir çocuk konaklamasına kadar kapasite imkanı sağlamaktadır. Yirmi altı ila otuz iki metre kare arasında değişen ebatlardaki Standart odalarımız; iki ayrı yataklı, üç ayrı yataklı, bir büyük yataklı, bir büyük yatak ve bir tek kişilik yataklı olmak üzere değişik yatak tiplerine sahiptir. Odalarımızda uydu sistemli televizyon, telefon, kablosuz internet, kullanıcı kontrolünde multi-split klima, emanet kasası, mini bar, duş, saç kurutma makinesi, kettle çay-kahve seti, bornoz, havlu terlik, balkon ve rahat kitap okuma koltukları gibi olanaklar bulunmaktadır.

DETAYLAR
#

SUİT ODA

DETAYLAR
#

BALAYI ODASI

DETAYLAR
#

AİLE ODASI

DETAYLAR
#

STANDART ODA

DETAYLAR